Wegdekreiniging

Veegmachine verliest hydrauliekolie

Veegmachine verliest hydrauliekolie

Voor een gewaardeerde relatie zetten wij onze AWS-heetwatercombinatie in voor een hydraulisch oliespoor van een veegmachine.

Met de AWS-heetwatertechniek en de juiste reinigingsmiddelen, zoals onze HCS Bio Cleaner+, verwijderen we hydraulische oliesporen beter en sneller. Daarna reinigt onze BEAM-wegdekreiniger nog een keer met snijdende waterkracht en zuigt het vuil direct op.

Alle afvalstoffen zamelen wij zelf in en verwerken wij in onze eigen afvalwaterzuivering in Werkendam. Lang oliespoor? Stop met handmatig soppen en bel ADJ voor AWS-heetwater-wegdekreiniging.

Vraag of offerte? Wij helpen u graag.

Laat uw gegevens achter, dan nemen wij contact met u op. Bij spoed belt u direct de meldkamer.

MELDKAMER 24/7085 – 273 18 50Kantoor: 0183 – 50 59 64 · WhatsApp: 085 – 273 18 50
Bent u particulier of zakelijk? *

Vul minimaal één telefoonnummer in.

Dan kunnen wij u direct antwoorden.
Gaat het om uw tank? Gebruik dan het tankformulier.

Daarmee kunnen wij direct een passende offerte maken: u voegt foto’s toe, vult de gegevens van de tank in, of de plek goed bereikbaar is en of er nog olie of diesel in zit. Wat u hier al heeft ingevuld, nemen wij mee.

Naar het tankformulier →
Uw adres
Waar moeten wij zijn? *Bijvoorbeeld de plek van de tank, de lekkage of het werk.
Bel 24/7Offerte