
Absorptiematerialen
HCS Oil Only Roll, pluisarm, geperforeerd (rol)
Kosteneffectieve absorptierol voor plekken waar olielekkage kan optreden. Neemt alleen olie op.
Geen webshop met afrekenen: zet het product op uw offertelijst en u ontvangt snel een prijs, inclusief levering.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Productlijn | Oil Only |
| Eigenschappen | Neemt olie en petrochemische stoffen op en stoot water af |
| Type | Zwaargewicht absorptiedoek |
| Kwaliteit | Pluisarm, geperforeerd |
| Verpakking | Doos |
| Levering | Op blokpallet |
Over dit product
Een kosteneffectieve absorptierol voor plekken waar olielekkage kan optreden. De rol is geperforeerd: u scheurt af wat u op dat moment nodig hebt.
Voordelen
- Makkelijk in gebruik op plekken die gevoelig zijn voor olielekkage
- Kosteneffectief voor uiteenlopende toepassingen
- Geperforeerd voor gemak en zuinig gebruik
- Geschikt voor natte en droge situaties, binnen en buiten
- Drijft op water en neemt alleen olie en producten op petroleumbasis op
Vaak samen gevraagdSpill kitsHCS Oil Spill Response Kit, PE-vat 200 liter ReinigingsproductenHCS Bio Cleaner+ (1 liter flacon met spray) ReinigingsproductenHCS Bio Cleaner+ (can 10 liter) ReinigingsproductenHCS Bio Cleaner+ (can 20 liter)
Combineer met
Liever uitbesteden?
Hier zetten wij dit zelf in
Is de klus groter dan u zelf wilt of mag oppakken? Wij komen met eigen mensen en materieel, 24/7.
Olie- en tanklekkagesOliespoor verwijderenOlie of diesel op de weg of het terrein, dag en nacht verwijderd met wegdekreinigers.
Olie- en tanklekkagesOverzicht lekkagesOvergelopen, lekkende of afgekeurde tanks: wij ruimen op en pakken de oorzaak aan.
Milieu-incidentenbestrijdingBedrijfscalamiteitenEen lekkage in een procesruimte, brandstof op het terrein na een aanrijding of een probleem in de PGS-opslag: calamiteiten zijn nooit helemaal uit te sluiten.
Milieu-incidentenbestrijdingMaritieme oliebestrijdingOlie op sloten, vaarten, havens of rivieren vraagt om snel indammen en terugwinnen.
Olie- en tanklekkagesOlieafscheiders: lediging en inspectieLediging, onderhoud en de vijfjaarlijkse controle volgens NEN-EN 858-2, plus de complete keuring van riool en vloer.Vragen over HCS Oil Only Roll, pluisarm, geperforeerd (rol)?
Laat uw gegevens achter, dan nemen wij contact met u op. Bij spoed belt u direct de meldkamer.
MELDKAMER 24/7085 – 273 18 50Kantoor: 0183 – 50 59 64 · WhatsApp: 085 – 273 18 50




